Tezgah Silimi

Mermer Granit Tezgah Temizleme , Mermer Granit Tezgah Silimi, Mermer Granit Tezgah Koruma, Mermer Granit Tezgah Cilalama, Mermer Granit Tezgah ve Tezgahların Temizlik, Kimyasal Koruma ve Mekanik Silim Uygulamalarını Yapmaktayız.
Traverten Yumuşak ve Gözenekli Bir Dokuya Sahip Doğal Taştır. Bu Nedenle Zamanla Bu Gözenekler Hızlı Kirlenmekte ve Yosun Tutmaktadır.
Firmamızın Türkiye’ye Getirmiş ve Uygulamakta Olduğu İtalyan Temizleme ve Koruma Kimyasalları ile Siz Değerli Müşterilerine Doğal taş Kullanma ve Temizleme Konusunda Yardımcı Olmaktadır.
Firmamız Mermer Granit Tezgah Temizleme, Mermer Granit Tezgah Koruma ve Bakımı Konusunda Hizmet Vermek Olup Aynı Zamanda Da Mermer Granit Tezgah ve Doğal taşların (Wet Look) Islak Görünüm Uygulamasını Yapmaktadır.
Yaptığımız Bu İşlemler; Taşlarınızın Temizliğinin Kolaylaşmasını Sağlar, Taşlarınızın Ömrünü Uzatır, İlk Günkü Gibi Yeni ve Temiz Kalmasını Sağlar.
Koruma Kimyasallarımız Su, Çay, Yağ, Kahve ve Atmosferik Lekelere Karşı Koruma Sağlamaktadır.

Bursa Tezgah Silimi

Firmamız Özel Taş Bakım Ürünleri Mermer Granit Tezgah Temizleyici, Mermer Granit Tezgah Koruyucu, Parlatıcı ve Koruma Kimyasallarını Kullanmaktadır.
Siz Değerli Müşterilerimize Profesyonel Olarak Hizmet Vermekteyiz
Bu Kadar Özen Gösterilmesi Gereken Temizlikler İse Sadece O İşe Uygun Makineler ile Yapılmaktadır. Son Teknoloji Makineleri Özel Olarak Getirilen Vakumlu Basamak Silme, Parlatma Makineleri, Kaliteli Emme Gücü ile Kirin ve Pisliğin Tamamını Emerek ve Emdiği Tüm Kiri de Suya Hapsederek Toz ve İz Bırakma Olayını Kesinlikle Engellemektedir.
Çeşitli Yöntemlerle Uygulanan, Temizlik, Cila ve Parlatma, İşlemleri Sırasında Ortaya Çıkan Kirli Su, Vakum Teknolojisi ile Yüzeye Dokunmadan Atıldığından Herhangi Bir Nedenle Zemin Üzerinde Pis Sudan Kaynaklı İzler Bırakmaz.
Zemin Restorasyon Uzman Teknik Ekibi En Son Teknoloji ile Donatılmış Makina Parkuru Sayesinde Tüm Basamak ve Mermer Granit Tezgah Çeşitlerine Yerinde Müdahale Ederek Mevcut Yüzeyi Fabrikadan Çıktığı Normlarda Tertemiz Bir Yüzeye Kavuşturmaktadır.

Danışma Hattı:  0546940 2175