bursa kanal gider açma – Bursa Gider Açma Servisi 0546 940 21 75 https://gideracma.name.tr Bursa Kanal Gider Açma Hizmetleri Tel: 0546 940 2175 Tue, 20 Apr 2021 08:57:20 +0000 tr hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.7.1 Yağmursuyu Kanalı Açma Nilüfer | 0546 940 2175 https://gideracma.name.tr/yagmursuyu-kanali-acma-nilufer-0546-940-2175/ Tue, 20 Apr 2021 08:57:20 +0000 https://gideracma.name.tr/yagmursuyu-kanali-acma-nilufer-0546-940-2175/

YAĞMURSUYU KANALI AÇMA:  Binalarda ya da şehrin alt yapı sistemlerinde bulunan yağmur kanallarında tıkanıklıklar meydana gelebiliyor.

Bu tıkanıklıklar genelde, Tuvalet kağıtları, Atılan bezler, yağlar, çatılardan yağmurla gelen toz, hayvan pislikleri, yapraklar gibi birçok madde sıkışarak zamanla yağmur kanallarını tıkar.

Evlerinizde, tuvalet, banyo gideri ve mutfağınız da kötü kokular yayar.

Kanal tıkanıklığı giderilmezse, pis su geri basar ve bu sağlınız için tehdit oluşturur.

Kanalların içinde bulunan pis sularda ki mikroplar ortamınıza yayılır. Bir an önce kanal temizlenmelidir.

Kameralı kanal açma cihazları ile yağmur kanallarını tıkayan cisim önce kamera ile tespit edilir. Daha sonra bu cihazın ucuna mesafeye ve cisme göre özel bir aparat takılır.

Yağmur kanalı açma işlemi bu şekilde başlatılır. Duruma göre cismi parçalayarak çıkartır, ya da özel robot sayesinde tıkanan yerde ki yabancı cisim çekilerek dışarı atılır.

Kameralı kanal açma cihazları ile yağmur kanallarını tıkayan cisim önce kamera ile tespit edilir.

Daha sonra bu cihazın ucuna mesafeye ve cisme göre özel bir aparat takılır. Yağmur kanalı açma işlemi bu şekilde başlatılır.

Duruma göre cismi parçalayarak çıkartır, ya da özel robot sayesinde tıkanan yerde ki yabancı cisim çekilerek dışarı atılır.

Tüm bunlar size zahmet vermeden ve çok uygun fiyatlara yapılır.

]]>
Tıkanıklık Açma Hizmeti | 0546 940 2175 https://gideracma.name.tr/tikaniklik-acma-hizmeti-0546-940-2175/ Tue, 20 Apr 2021 08:48:18 +0000 https://gideracma.name.tr/tikaniklik-acma-hizmeti-0546-940-2175/

Tıkanıklık Açma Hizmeti

Teknoloji çağında hızla yükselen yapılar ve çok katlı binalarda su tesisat arızaları ve tesisat tıkanma sorunları sık karşılaşılan sorunların başında geliyor.

Tıkanıklık açma hizmetimiz bu bağlamda sizler için önemli bir kurtarıcı görevini üstleniyor. Ortaya çıkan sorunları profesyonel çözümlere kavuşturan firmamız, öncelikle cihazlar yardımıyla tıkanan bölgenin tespiti ile işine başlamaktadır.

Yeni nesil teknoloji harikası cihazları tarafından kanalın tıkanan bölümü tespit edildikten sonra sıra uzman personelimizin müdahalesine geliyor.

Özellikle sert cisimlerin tıkama yaptığı kanallar aynı zamanda biriken tortuların etkisi ile taşma denilen olayın yaşanmasına neden olmaktadır.

Dolayısıyla müdahalelerimizdeki hassas ve itinalı yaklaşımlarla sorunun hızla çözülmesini sağlıyoruz.

Tıkanıklık Açma Hizmetini Yetkisiz Kişilere Yaptırmayın

Oldukça sık karşılaşılan farklı bir problem de bu tarz gelişen kanal tıkanıklığı durumlarına yetkisiz kişilerin müdahalesidir.

Yetkisiz ve uzman olmayan kişi veya kuruluşlarca giderilmeye çalışılan problem belki de tıkanmaya neden olan objelerin ulaşılmayacak zor yerlere sürüklenmesine, hatta çok daha kötüsü kanalın delinmesine kadar varabiliyor.

Sonuçta istenmeyen durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Kirli ve kokulu suyun özellikle bir konutta yaratacağı olumsuzluğu tahmin etmek zor olmasa gerek. Dolayısıyla böyle bir sorunla karşılaşmanız durumunda profesyonel yardım almanız yararınıza olacaktır.

Lütfen tıkanıklık açma hizmeti gibi uzmanlık gerektiren bir konuyu firmamızın uzman kadrosuna bırakınız.
Uygun fiyatlarımızı öğrendiğinizde böyle bir riske girilmeyeceğini sizde fark edeceksiniz.

]]>
Tıkalı Pimaş Açma Hizmeti Nilüfer | 0546 940 2175 https://gideracma.name.tr/tikali-pimas-acma-hizmeti-nilufer-0546-940-2175/ Tue, 20 Apr 2021 08:46:53 +0000 https://gideracma.name.tr/tikali-pimas-acma-hizmeti-nilufer-0546-940-2175/

PİMAŞ BORULARI AÇMA:  Pimaş açma hizmeti sunan Bursa Kanal Açma Servisi, tıkalı olan pimaşlarınızda önce kameralı cihazlar ile tıkanıklığın sebebini ve yerini tespit eder; sonrasında tıkanıklık açma cihazları ile pimaş tıkanıklarını açar. Bursa Kanal Gider Temizleme Pimaş açma işlemini kırmadan, dökmeden profesyonel cihazlar yardımı ile yapmaktadır. Tuvalet, lavabo mutfak ve banyo gibi pimaş borularınız tıkandığında Bursa Kanal Gider Temizleme Servisimizi arayarak çözüm sağlayabilirsiniz.

Kameralı görüntüleme cihazları ile, pimaşlardaki sorunları görüntülüyoruz, ne tür bir sorun var belirliyoruz, ilerde oluşabilecek farklı sorunlar varsa size bu sorunları bildiriyoruz.Robot cihazlar kullanıyoruz, pimaşlarınız çeşitli genişlikte olabilir, uzman personellerimiz, profesyonel robot cihazlarımız ile her türlü pimaşı kırmadan dökmeden açmaktadır.Son teknoloji cihazlar kullanılır, akıllı görüntüleme cihazlarımız ile tıkanıklık tespit edilir, tespiti sağlanan tıkanıklığın açılabilmesi için robot cihazımızın ucundaki aparat, tıkanıklığın sebebine göre belirlenir, tüm bu hizmetlerimiz tek fiyata sahiptir.

Pimaş tıkanıklıkları geçmiş yıllarda kırılarak, ekstra maliyetli çözülebiliyordu, ancak şimdi Türkiyede sadece seçkin bir kaç firmada bulunan robot cihaz ve bilgisayar destekli kameralı görüntüleme cihazlarımız ile tıkalı olan pimaşlar kısa sürede, tadilatsız, gürültüsüz açılabiliyor.

]]>
Tıkalı Logar Açma Hizmeti Nilüfer | 0546 940 2175 https://gideracma.name.tr/tikali-logar-acma-hizmeti-nilufer-0546-940-2175/ Tue, 20 Apr 2021 08:46:11 +0000 https://gideracma.name.tr/tikali-logar-acma-hizmeti-nilufer-0546-940-2175/

TIKALI LOGAR AÇMA:

Bursa  Kanal Açma Servisi tıkalı olan logarları, kameralı cihazlarla görüntüleyerek sorunun kaynağını, neden tıkandığını, açılması için nelerin yapılması gerektiğini, bilgisayar destekli kameralı cihazları ile görüntüler, tespit edilen sorun neticesinde, logar açma cihazlarımız ile tıkanıklığı kısa sürede açarız.

Logar Nedir, Neden Tıkanır ?

Logarlar, binalarda kullanılan atıkların biriktiği ve içindeki atıkları kanalizasyona ileten yer altı atık depolarıdır.

Logarın Yeri Belli Değilse ?

Logar girişlerinin yerinin belli olmaması Bursa  Kanal Açma Servisi için sorun değil, özel dedektörlerimiz sayesinde logarların yerini nokta atışı tespit edebiliyoruz.

Bina önlerinde kaç adet logar varsa hepsini tek tek buluyoruz, logar yeri tespiti için bizimle iletişim kurmanız yeterli.

Kamera ve Cihazı Olmayanlara Logar Açtırmayın !

Kamera ve görüntüleme cihazları, logarınızın neden tıkandığını yansıtan teknoloji harikası cihazlardır, kameralı cihaz fiyatlarının yüksek olması, her tesisat firmasının satın alıp kullanabileceği cihazlar değildir.

Olası logar tıkanıklığında, herhangi bir tesisatçı çağırır sadece tıkanıklığı açtırarak, kamera ile görüntüleme yaptırmazsanız, logarınız tekrar tekrar yine tıkanır ve ek masraflara yol açar.

Logar tıkanıklığı açma için firmamızdan destek alabilirsiniz.

]]>
Tıkalı Kanalizasyon Açma Nilüfer | 0546 940 2175 https://gideracma.name.tr/tikali-kanalizasyon-acma-nilufer-0546-940-2175/ Tue, 20 Apr 2021 08:45:03 +0000 https://gideracma.name.tr/tikali-kanalizasyon-acma-nilufer-0546-940-2175/

Bursa Tıkanmış Kanalizasyon Açma Hizmeti

KANALİZASYON AÇMA:
 
Şehirlerde hayat kurmak birlikte yaşamanın da getirdiği bazı kuralları beraberinde getirir.Özellikle ortak kullanılan alanlarda uyulması gereken kurallar vardır. Bunun en başında da temizlik kuralları gelir.

Siz istediğiniz kadar dikkat etseniz de komşunuzun en ufak bir dikkatsizliği maalesef çok ciddi sıkıntılara sebebiyet verir.

Bunların en önemlisi ve de en kötüsü kanalizasyondur. Hele ki alt katlarda oturuyorsanız bu sıkıntılarla yüzleşme ihtimaliniz üst katlara göre biraz daha fazladır.

Kanalizasyon açma Bursa iline ait değil belki ama bu işte Bursa’da en iyisi olduğumuzu iddia ediyoruz. Uzman kadromuz ve profesyonel ekipmanlarımızla 7/24 yanınızdayız. Yapacağımız işlerde önceliğimiz tabi ki müşteri memnuniyetidir.

Siz değerli müşterilerimizin isteği doğrultusunda hareket etmekte ve evinizde ya da işyerinizde oluşacak problemlerinden sizi kurtarmaktayız.

Mutfaklardan dökülen atık yağlar, deterjan atıkları ya da çocuk bezi ve sünger gibi atıklar kanalizasyonlarda ciddi sıkıntılara sebebiyet vermekte.

Piyasada satılmakta olan ve içlerinden bazılarında insan sağlığını tehdit eden kimyasallar bulunan ürünleri kullanırken lütfen bir daha düşünün. Bu maddeler size yarar çok zarar getirecek hatta tıkanıklığı belki de bir kat daha arttıracaktır.

Kanalizasyon açma Bursa olarak evinizin ya da işyerinizin problemini mümkün olduğunca en az zararla düzeltmeye çalışıyoruz. Kullanmış olduğumuz sistemler sayesinde çoğunlukla problem kırıp dökmeden bile halledilebiliyor.

İşinde uzman olan ekibimiz probleminiz nasıl olursa olsun gece gündüz demeden kalıcı çözümler sunmak için hazır bekliyor olacak.

Sadece sonradan yapılan hatalardan değil en baştan yani inşaat zamanında yapılan hatalarda kanalizasyon tıkanıklıklarına sebep olabilir. Genel olarak yanlış bağlantı ya da inşaat atıklarının tuvaletlerden gitmesi sonucu yaşanan bu sıkıntılar karşısında da yanınızdayız.

Kanalizasyon açma Bursa kesintisiz destek, en hızlı servis ve güvenilir hizmetle her zaman yanınızda. Yapılacak işlemler de önceliğimiz size en az zarar verecek şekilde hareket etmektir.

Yapılacak işlemler profesyonel makinalarımız sayesinde özellikle robot diye de anılan kameralı sistemle tıkanıklığın nerede ve hangi boyutta olduğunu çözerek sizlerin hizmetindedir.

Kanalizasyon açma Bursa müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğumuz için evinize, iş yerinize ya da kamu kurum ve kuruluşlara yapmış olduğumuz hizmetin her zaman arkasındayız.

]]>
Su Kaçakları Tespiti Bursa | 0546 940 2175 https://gideracma.name.tr/su-kacaklari-tespiti-bursa-0546-940-2175/ Tue, 20 Apr 2021 08:36:37 +0000 https://gideracma.name.tr/su-kacaklari-tespiti-bursa-0546-940-2175/

Su Kaçakları Tespiti Bursa | 0546 940 2175

Su kaçakları, yapılardaki tesisat sorunlardan biridir.
Su Kaçağının çözümü için önce sorunlu tesisattaki kaynak noktanın bulunmasını gerektirir. Su kaçakları yalnızca kaçaktaki noktaya zarar vermezler. Örneğin :Tavan su sızıntıları önlem alınmaz ise, binaların yapılarında çürüme yapısal bozukluklar yapabilmektedir. Bu neden ile su sızıntılarını hafife almayınız, sorunları dahada büyümeden hemen çözümlemekte yarar vardır. Su kaçakları tespiti teknolojinin gelişmesi ile eski zamanlarda tamamen kırılan duvarlarınıza zarar vermeden halledilmektedir. Bütün duvarların kırıldığı yöntemler geride kalmıştır. Uzman cihazlar sayesinde yapınızın su kaçağı sorununu duvarlarınızı kırmadan dökmeden yapmamız mümkündür.

]]>
Su Kaçak Tespiti Tamiri | 0546 940 2175 https://gideracma.name.tr/su-kacak-tespiti-tamiri-0546-940-2175/ Tue, 20 Apr 2021 08:36:18 +0000 https://gideracma.name.tr/su-kacak-tespiti-tamiri-0546-940-2175/

Su Kaçak Tespiti

Bir anda ortaya çıkarlar ve oldukça can sıkıcı bir durumu beraberinde getirirler. Evet, doğru tahmin ettiniz su kaçağından bahsediyoruz.Bu durumda derhal su kaçak tespiti yapılarak hızlı bir müdahale gerekir.

Aksi takdirde buradan sızan su ya kaçağın yaşandığı yere veya alt katlara doğru ilerleme gösterir. Dolayısıyla eğer su kaçağının yaşandığı yer bir bina ise alt komşuların bundan etkilenmemesi söz konusu değildir.

Su kaçağının yeri tespit etmeye yarayan görüntüleme cihazlarının müdahale sırasında ortaya çıkacak maliyeti son derece minimum seviyeye düşürdüğünü bu noktada hemen belirtelim.

Su Kaçak Tespitinin Ardından Tamirat ve Tadilat İşlemi Başlıyor.

Eski yöntemlerle patlamış bir su borusunun yeri tahmini olarak kırma ve kazma işlemleri ile bulunmaktaydı. Artık teknoloji harikası termal cihazlar yardımıyla su kaçak tespiti çok hızlı bir şekilde yapılarak ardından hemen müdahaleye geçilebilmektedir.

Böyle bir durumda profesyonel su tesisatı firmamızı aramanız yeterli olacaktır. Hızlı ve seri bir şekilde problemin yaşandığı yere gelerek son derece gelişmiş teknik donanımımız ile sorununuzu kalıcı olarak çözüyoruz.

Bu tarz problemler yaşayan değerli müşterilerimize uygun fiyatlar sunan kuruluşumuz müşteri memnuniyetini referans olarak kabul etmektedir.

]]>
Kombi Bakım ve Tamiri | 0546 940 2175 https://gideracma.name.tr/kombi-bakim-ve-tamiri-0546-940-2175/ Tue, 20 Apr 2021 08:02:35 +0000 https://gideracma.name.tr/kombi-bakim-ve-tamiri-0546-940-2175/

Kombi Bakımı ve Tamiri

Son derece önemli ve hassas bir cihaz kombinasyonundan oluşan doğalgaz kombi bakım ve tamir işleminin büyük bir titizlikle yapılması gerekiyor.

Herkesin de bildiği gibi dönem dönem yaşanan kombi kazaları maalesef telafisi olmayan üzücü olayların yaşanmasına neden olmaktadır. Bu tür kazaların önüne geçebilmek ve yüksek verimlilik açısından kombinizin bakımını zamanında yaptırmanız gerekiyor.

Aynı zamanda bu bakım onarım çalışmalarında profesyonel kuruluşlardan destek almanızın hayati bir önemi bulunmaktadır. Teknik altyapısı ve uzman kadrosu ile kombi montaj tamir işlemlerini gerçekleştiren firmamızdan bu alanda talepte bulunabilirsiniz.

Kombi Bakım ve Tamir İşlemlerinde Profesyonel Yenilikçi Hizmetlerimiz

Üç farklı konseptte tesisatın yer aldığı doğalgaz kombileri su, elektrik ve gaz donanımına sahiptir. Dolayısıyla kombi bakımı ve tamiri aşamasında profesyonel ve yenilikçi hizmetlerden yararlanmanız akıllıca bir yol olacaktır.  Bu bağlamda geliştirdiğimiz bakım ve onarım hizmetlerimizi sıralamak gerekirse;

]]>
Kırmadan Su Kaçak Tespiti Nilüfer | 0546 940 2175 https://gideracma.name.tr/kirmadan-su-kacak-tespiti-nilufer-0546-940-2175/ Tue, 20 Apr 2021 08:00:24 +0000 https://gideracma.name.tr/kirmadan-su-kacak-tespiti-nilufer-0546-940-2175/

KIRMADAN SU KAÇAK TESPİTİ:  Su kaçağının tespit edilebilmesi için bazı teknik cihazlar kullanılmaktadır.

Bu cihazlar suyun aktığı yeri tespit ederek, mevcut kaçağı bir ekran yardımıyla göstermektedir.

Binalarda meydana gelebilen su kaçaklarını tespit etmek için, pek çok yöntem kullanılmaktadır.

Bu yöntemlerin hepsi doğru ve hassas sonuçlar verebilir fakat her yöntemin kullanıldığı yer farklılık göstermektedir.

Kullanıldıkları yere ve koşullara göre değişkenlik gösteren yöntemin, doğru bir şekilde seçiminin yapılması önem taşımaktadır.

Bütün tesisat şirketlerinin kaçak bulmak için kullandığı 3 farklı cihaz bulunmaktadır. Bunlar kullanım yerlerine göre;

Dinleme Cihazı: Su kaçaklarını bulmak için en çok kullandığımız cihaz, Dinleme Cihazıdır. Cihazın diğer cihazlardan ayrılan bir özelliği olarak, en hassas verileri veren alet olduğunu söyleyebiliriz. Sıcak su ve soğuk su şebeke tesisatlarında su kaçağının yerini hızlıca tespit edebilen Dinleme Cihazı, kaçağın yerini noktasal veriler ile kullanıcıya sunan oldukça kullanışlı bir alettir.

Termal Kamera: Genellikle sıcak su borularında meydana gelen sızıntının yerini tespit etmek için kullanılmaktadır. Fakat diğer cihazlardan eksik bir yönünün olduğunu söyleyebiliriz. Markası ne olursa olsun Termal Kameralar, yardımcı bir cihazdan öteye gidememektedir. Cihaz sayesinde önce sıcak su borularının tespiti yapılır. Daha sonrasında Dinleme Cihazı ile nokta atışı yapılarak kaçağın yerinin tespit edilmesi gereklidir.

Pis Su Kamerası: Sızıntının meydana geldiği pis su giderlerinde bazı hasarlar meydana gelmektedir. Pis Su Kamerası sayesinde, el yardımıyla servis hizmeti verdiğimiz yerlere göndermiş olduğumuz kamera ile tespitler yapılmaktadır. Yapılan tespitler sonucunda tesisat hataları ve boru kırıkları, cihazın ekranında görülmektedir. Böylelikle sorunlu yerlere müdahaleler mümkün hale gelir.

Nem Ölçer: Sıvı ile temas halinde bulunan ortamların 3 cm kadar derinliğine inebilen Nem Ölçer cihazı, nem seviyesini ölçmek için kullanılmaktadır. Cihazın eksik bir yönü olarak, sızıntının yeri tam olarak tespit edilememektedir. Tıpkı Termal Kamerada olduğu gibi Nem Ölçer cihazı da yardımcı bir cihaz olarak kullanılmaktadır. Böylelikle iş yükü azaltılarak, sorun giderilebilmektedir.

Su kaçakları her zaman daire içinde meydana gelmemektedir. Bazen ana su saati binanın girişinde, dış kısımda bulunabilir. Tesisat boruları ise toprak altından uzun bir mesafe boyunca uzayabilir. Bu nedenden dolayı iç teçhizatlarda kullanılan tespit cihazlar, dış mekanlarda işe yaramamaktadır.  Derinliği 1 metreden daha derin seviyede döşenen borularda su kaçağını bulmak için, geniş alan mikrofonlarına sahip makineler kullanılmalıdır.

Bütün duvarların kırıldığı yöntemler geride kalmıştır. duvarlarınızı kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti,tamiri mümkündür.

]]>
Kanal Tıkanıklık Açma | 0546 940 2175 https://gideracma.name.tr/kanal-tikaniklik-acma-0546-940-2175/ Tue, 20 Apr 2021 07:53:08 +0000 https://gideracma.name.tr/kanal-tikaniklik-acma-0546-940-2175/

Kanal Açma ve temizliği tesisatın sorunsuz işlemesi açısından yılın belli zaman aralıklarıyla yapılması gereken bir işlemdir. Yapılarda oluşan beton ve alçı kalıntıları zamanla taşlaşabilir ve bunun yanında sulardaki kireçler birikip tıkanıklık oluşturabilir.
Bununla birlikte çamur, yağ, pislik birikintileri de kanalların tıkanmasında büyük yere sahiptir. Bunlar kanalı tıkayarak sızıntıya neden olmaktadır. Kanal tıkanıklığı aksatılmadan çözülmesi gereken ciddi bir problemdir.
Kanal temizliğinde tıkanıklığa neden olan yağ tutucuları, su depoları ve mazgallarda biriken diğer kalıntıların yerinin noktasal olarak belirlenmesi gerekmektedir. Bu tıkanıklığın giderilmesinde yapıya hasar verilmeden yapılması için uzman kişiler tarafından profesyonel makinelerle yapılmalıdır.
Kanal temizliğinin ilk aşamasında kamerayla görüntüleyip noktasal tespit yapıldıktan sonra profesyonel bir kişi tarafından kullanılan makine yardımı ile kanal açılmakta ve atıklar parçalanarak yok edilmektedir.

.

Pimaş tıkanıklıkları geçmiş yıllarda kırılarak, ekstra maliyetli çözülebiliyordu, ancak şimdi Türkiyede sadece seçkin bir kaç firmada bulunan robot cihaz ve bilgisayar destekli kameralı görüntüleme cihazlarımız ile tıkalı olan pimaşlar kısa sürede, tadilatsız, gürültüsüz açılabiliyor.Pimaş açma hizmeti sunan Saraçoğlu  Altyapı Hizmetleri, tıkalı olan pimaşlarınızda önce kameralı cihazlar ile tıkanıklığın sebebini ve yerini tespit eder; sonrasında tıkanıklık açma cihazları ile pimaş tıkanıklarını açar.Saraçoğlu  Altyapı Hizmetleri Pimaş açma işlemini kırmadan, dökmeden profesyonel cihazlar yardımı ile yapmaktadır. Tuvalet, lavabo mutfak ve banyo gibi pimaş borularınız tıkandığında Servisimizi arayarak çözüm olalım.

Kameralı kanal açma cihazları ile yağmur kanallarını tıkayan cisim önce kamera ile tespit edilir. Daha sonra bu cihazın ucuna mesafeye ve cisme göre özel bir aparat takılır. Yağmur kanalı açma işlemi bu şekilde başlatılır. Duruma göre cismi parçalayarak çıkartır, ya da özel robot sayesinde tıkanan yerde ki yabancı cisim çekilerek dışarı atılır. Tüm bunlar size zahmet vermeden ve çok uygun fiyatlara yapılır.Yağmur kanalların tıkanması durumunda kazma işlemi artık Bursa da tarih oldu. Kameralı Robot cihazımızla tıkanan alanı buluyor ve temizliyoruz. Kazma işlemi olmadan, tadilat olmadan çok uygun fiyatlara yağmur kanallarını açma Bursa ve ilçelerinde itina ile yapılır.

]]>
Kanal Görüntüleme Hizmeti | 0546 940 2175 https://gideracma.name.tr/kanal-goruntuleme-hizmeti-0546-940-2175/ Tue, 20 Apr 2021 07:53:00 +0000 https://gideracma.name.tr/kanal-goruntuleme-hizmeti-0546-940-2175/

Modern Cihazlarla  Tıkalı Kanal Görüntüleme

Modern çağın gerekliliklerine uygun olarak geliştirilen cihazlarla kanalın nereden ve ne kadar tıkandığı tabiri caizse nokta atışı ile tespit ediliyor.

Bu anlamda son derece hızlı bir şekilde ulaşılan tıkanma noktası yine uzman bir kadro marifetiyle giderilmektedir.

Lütfen tıkalı kanalizasyon açma işlemini kendiniz gidermeye çalışmayınız.

Sonradan çok daha uzun işlemlere neden olacak bu müdahaleler gerek zaman kaybına, gerekse farklı noktalara yansıyarak kanalizasyon pis suyunun birçok kişinin mağdur olmasına sebep olabilir..

Kameralı Cihazımız ile Tıkalı Kanal Görüntüleme

Kameralı cihazımızla söz konusu yere gelerek önce tıkanıklığın yaşandığı bölgenin lokal tespitini yapıyoruz.

Bu işlemin ardından tıkalı boru açma işlemi yine mevcut cihazımızla veya yeterli gelmemesi durumunda çeşitli kimyasallarla giderilmeye çalışılmaktadır.

Üstün performanslı cihazlarımız, teknik donanımız ve en uygun fiyatlarla firmamızın benzer çalışmalarını sitemizde bulabilirsiniz.

İletişim telefonlarımız 7/24 açık bulunuyor, lütfen aramaktan çekinmeyiniz.
Uygulamalarımız fiyat bakımından son derece uygun ve sizler için profesyonel hizmetler barındırmaktadır.

]]>
Kalorifer Petek Temizliği | 0546 940 2175 https://gideracma.name.tr/kalorifer-petek-temizligi-0546-940-2175/ Tue, 20 Apr 2021 07:51:43 +0000 https://gideracma.name.tr/kalorifer-petek-temizligi-0546-940-2175/

Kalorifer Petek Temizleme 

Kış aylarının en önemli ısınma aracı tartışmasız şekilde kalorifer petekleridir. Fakat gerek su içerisinde bulunan tortular gerekse ısınma ile ortaya çıkan kireçlenmeler kalorifer petek temizleme işleminin yapılmasını zorunlu bir hale getirir.

Çünkü petekler içerisinde biriken bu tortular önemli bir enerji kaybını meydana getirir. Dolayısıyla hem daha fazla yakıt ödemesi yaparsınız aynı zamanda ısınamazsınız.

Son derece gelişmiş petek temizleme cihazları ile gerçekleştirmiş olduğumuz işlem neticesinde daha iyi ısınmanızın  yanında  yakıt tasarrufuna büyük ölçüde katkı sağlanır.

Petek temizleme işlemimiz son derece seri bir şekilde en fazla 2 saat gibi kısa bir süresi içerisinde gerçekleştirilmektedir.

Kalorifer Petek Temizleme 2 Yılda Bir Yapılmalıdır

Yapılacak temizlik sonrasında radyatörlerde biriken kir ve pasın ne kadar yüksek bir oranda olduğunu sizlerde bizzat görecek ve işlemin ne kadar gerekli olduğunu anlayacaksınız.

Lütfen internet sitemizde bulunan iletişim seçeneklerimizden bizlere ulaşınız. Optimum çözümleri sizler için üreten firmamızı seçen değerli müşterilerimiz kalorifer petek temizleme işleminin hemen ardından kazanmaya başlıyor.

Cazip fiyatlarla sunmuş olduğumuz hizmetimizde profesyonel bir kuruluş olarak %100 memnuniyet garantisi veriyoruz.

]]>
Cihazla Su Kaçak Tespiti Nilüfer | 0546 940 2175 https://gideracma.name.tr/cihazla-su-kacak-tespiti-nilufer-0546-940-2175/ Tue, 20 Apr 2021 00:21:02 +0000 https://gideracma.name.tr/cihazla-su-kacak-tespiti-nilufer-0546-940-2175/

Sizlerden Gelen Su Kaçak Tespiti Talebine Göre Yapılan İşler.

SU KAÇAĞI TESPİTİ:
 
Su kaçakları, yapılardaki tesisattan kaynaklanan sorunlardan biridir.

Su Kaçağının çözümü için önce tesisattaki sorunun nereden kaynaklandığının bulunmasını gerekir. Su kaçakları sadece kaçak olan bölgeye zarar vermezler.

Örneğin :Duvar su sızıntıları önlem alınmaz ise, binalarda yapısal bozukluklar ve binalarda çürümelere neden olabilmektedir.

Bu neden ile su kaçaklarını hafife almayınız, sorunları daha da artmadan bir an önce çözümlemekte fayda vardır.

Su kaçakları tespiti teknolojinin gelişmesi ile eskiden olduğu gibi  duvarlarınızın tamamen kırılarak tüm alana  zarar vermeden sadece uzman cihazlar sayesinde yapınızın su kaçağı sorunun tespit edilerek kırılması ile çözümlenebilmektedir.

Bütün duvarların kırıldığı yöntemler geride kalmıştır. duvarlarınızı kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti,tamiri mümkündür.

]]>
Cihazla Su Kaçağı Bulma | 0546 940 2175 https://gideracma.name.tr/cihazla-su-kacagi-bulma-0546-940-2175/ Tue, 20 Apr 2021 00:20:51 +0000 https://gideracma.name.tr/cihazla-su-kacagi-bulma-0546-940-2175/

Cihazla Su Kaçağı Bulma

Özellikle binalarda rastlanan su kaçağı problemleri oldukça can sıkıcı ve eskiden bir o kadar masraf gerektiren bir sorundu.

Ancak gelişen teknoloji ile birlikte cihazla su kaçağı bulmak artık çok kolay.

Kaçağın meydana geldiği yer ister duvarda isterse zeminde bulunsun tam olarak nokta atışı yerini bulan bu cihazlar birkaç yönlü çalışabilmektedir.

Gerek termal olarak gerekse fiziki kameralar yardımıyla bulunan sorun uzman personelimiz tarafından en az hasar oluşturulacak şekilde ve sadece kaçağın bulunduğu yerde gerçekleşiyor. Bu da zamandan ve masraftan büyük bir tasarruf anlamını taşıyor.

Akustik Dinleme Cihazları Ve Termal Kamera ile Su Kaçağının Yeri Bulunuyor

Ancak gerek termal kameralar gerekse spiral kameralar ile tüm bu sorunların üstesinden gelmek artık çok kolay.

Bunun dışında yüksek frekansta akustik dinleme cihazları ile su kaçağının tam olarak yerinin tespit edilmesi mümkün olmaktadır.

Dolayısıyla hiçbir tadilata ihtiyaç duymadan sadece mevcut sorunlu bölgenin bakım veya onarımının gerçekleştirilmesi bu alanda ortaya çıkan maliyeti minimuma düşürmüştür.

Profesyonel şekilde çalışmalarını yürüten firmamızdan su tesisatlarınızda yaşanacak her türlü sorun ile ilgili hizmetleri alabilirsiniz. Son derece uygun fiyatlarla sağladığımız hizmetlerimizde müşteri memnuniyetine odaklı çalışmalarımız için lütfen iletişim araçlarımızdan her hangi biriyle bizlere ulaşın.

Cihazla su kaçağı tamiratının hızlı ve sorunsuz onarımı ile zamandan tasarruf edin.

]]>
Bursa Tıkalı Tuvalet Açma | 0546 940 2175 https://gideracma.name.tr/bursa-tikali-tuvalet-acma-0546-940-2175/ Tue, 20 Apr 2021 00:10:05 +0000 https://gideracma.name.tr/bursa-tikali-tuvalet-acma-0546-940-2175/

Tıkanmış tuvaletler günlük hayatta zorluklara yol açmaktadır. .

TIKALI TUVALET AÇMA:
 
Tuvalet tıkanma problemi pek çok kişinin yaşadığı bir durumdur.

Tıkanık tuvaletlerin yarattığı zorluklara rağmen bu tıkanıklığın giderilmesi çok kolay bir işlemdir.

Ancak tuvalet açma işlemi mutlaka bu alanda uzman ve deneyimli kişiler tarafından yapılmalıdır.

Kalıcı çözüm için işin uzmanlarından yardım almak gerekir.

Uzman kişilerce ve yöntemlerce açılmamış tuvaletler, daha büyük sorunlara yol açabilmektedir. Aynı zamanda kısa süreli bir çözüm olmaktadır. Kısa bir süre sonra tuvalet tekrar tıkanabilmektedir.

Bursa ilinde uzman tuvalet açma firmamız, deneyimli ve güler yüzlü ekibi ile en kaliteli tuvalet açma firmasıdır. Bursa tuvalet açma konusunda en iyi hizmeti veren firmamız sayesinde tıkanmış tuvaletinizi kısa sürede açtırabilirsiniz.

Tuvalet tıkanıklığı en sık yaşanan sorunlardan birisi durumundadır. Tıkanmış tuvaletlere neden olan şeyler arasında tuvalete atılan peçeteler, kağıt havlular, farklı maddeler sayılabilir.

Bu maddeler suda erimedikleri için tuvalet giderinde tıkanmalara neden olabilmektedir. Tuvaletlerin tıkanmaması için yapılması gereken, tuvalete tuvalet kağıdından farklı bir cisim atılmamasıdır.

Dikkat edilmesine rağmen tuvalet giderleri yine de tıkanabilmektedir. Tuvalet giderinin bulunduğu binadaki tuvalet giderinin yapısı ve yaşı da tuvalet tıkanma nedenlerinden biri olabilir.

Bu durumda, kendi kendinize tuvaleti açmaya çalışmamalısınız. Bunun yerine profesyonel yardım almalısınız.

Bursa tuvalet açma işleminde profesyonel tesisatçı ekibimiz ile Bursa’da kaliteli hizmeti sunuyoruz. Aynı zamanda firmamız, tuvalet açma konusunda en hesaplı ve en ekonomik firmadır.

Tuvalet açma işlemi çok kısa süren bir işlemdir. Konusunda uzman ekibi ile firmamız, tuvalet açma işlemini çok kısa bir sürede yapmaktadır. Tek yapmanız gereken, tuvaletiniz tıkandığı anda bizimle iletişime geçmektir.

Böylelikle uzman ekibimiz kısa sürede duruma müdahale ederek tıkanık tuvaletinizi açmaktadır.

Tek başınıza tuvalet açmaya çalışmak, ya da tuvaletin kendi kendine açılmasını beklemek yapılacak yanlış davranışlardandır. Çünkü tuvalet tıkanıklığı kendi kendine geçmez. Uzman kişilerin müdahalesi ile ancak açılır.

Bursa tuvalet açma için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

Güler yüzlü, kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı firmamız, kısa sürede kalıcı sonuçlar sağlamaktadır.

]]>
Bursa Tıkalı Lavabo Açma Servisi | 0546 940 2175 https://gideracma.name.tr/bursa-tikali-lavabo-acma-servisi-0546-940-2175/ Tue, 20 Apr 2021 00:09:57 +0000 https://gideracma.name.tr/bursa-tikali-lavabo-acma-servisi-0546-940-2175/

Lavabo Tıkanıklık Açma Hizmeti Bursa
TIKALI LAVABO AÇMA: 
Lavabo ve benzeri yerlerde meydana gelen tıkanıklıklarda Lavabo açma, işlemi uygulanmaktadır.

Bu işlemler esnasında da teknolojik cihazlar kullanılmaktadır. Tıkanmış lavaboları açmak kısa sürede açılmasını sağlayan cihazlar günümüzde oldukça yaygınlaşmıştır.

Tıkalı lavaboların açılmasında kameralı sistemlerin kullanılması, hasar yaşanmasını önlemektedir. Tıkanıklığı açma işlemi uzman ekipler tarafından yapılmalıdır. Ve tıkanık lavabolar bir kâbus olmaktan çıkarılmalıdır.

Eskiden tıkanmış lavaboları açmak için klasik yöntemler kullanılmakta idi. Günümüzde bu durum değişmiştir. Artık tıkanan lavaboları açmak için robot makineler kullanılıyor.

Robot makinelerin tıkanıklık gidermede evde kullanım alanı çeşitlidir. Örnek verilecek olursa lavabolar, tuvaletler ve klozetler tıkandığında kırmadan robotla tıkanıklık açma işlemi uygulanabilir.

Evlerde tıkanan lavaboları açmanın farklı yolları vardır. Eski yöntemler genelde etkisiz kalabilir.

Bu durumda robotla kırmadan tıkanmış lavabo açma işlemi en etkili yollardan birisidir.

Tıkanan bir lavaboyu kameralı makinelerle açarak uzun süren etkin bir kullanım sağlamaktadır.

Tıkanan lavabo giderinde tıkanıklığın nerede olduğunu tespit etmek oldukça kolay ve pratiktir.

]]>
Bursa Su kaçakları yüksek fatura | 0546 940 2175 https://gideracma.name.tr/bursa-su-kacaklari-yuksek-fatura-0546-940-2175/ Tue, 20 Apr 2021 00:09:09 +0000 https://gideracma.name.tr/bursa-su-kacaklari-yuksek-fatura-0546-940-2175/

Bursa Su kaçakları yüksek fatura | 0546 940 2175

Su kaçakları evinizde ve iş yerlerinizde aksamalara, duvar , zemin veya tavanlarda görüntü bozukluklarına ve yüksek faturalar ödemenize neden olan bir problemdir.
Su kaçaklarının tespiti kolay değildir. Çünkü genelde sızıntılar halindedir ve fark edilememektedir. Su kaçağı tespit edildikten sonra önemli bir konuda su kaçağının tamiratıdır. Klasik (tespit cihazları olmayan)tesisatçılar su kaçağını onarabilmek için yapınızda kırıp dökme işlemleri yapmaktadır.Size ek olarak da inşaat işi çıkarmaktadır. İnşaat yapıldıktan sonra üstüne temizlik de cabasıdır. Su kaçağını kırıp dökmeden tespit etmekte ve onarmaktayız. Su kaçağı tespiti sırasında temiz ve pis su kaçaklarını noktasal olarak tespit eden yüksek duyarlıkta cihazlar kullanmaktayız. Ayrıca su kaçağı tespit ekibimiz de konusunda uzman kişilerdir yanlış uygulamalar ile sizleri uğraştırmayan eleman kadrolara sahibiz.
Su kaçağı ve tespiti ve tadilatı için hemen bizi arayın.
Su kaçaklarına kırmadan dökmeden kesin çözüm Bursa tesisat noktasal olarak su kaçak tespiti ile hizmetinizdedir. İddialıyız Bursa bölgesinde en iyi hizmeti biz sunmaktayız..

]]>
Bursa Osmangazi Su kaçakları faturası | 0546 940 2175 https://gideracma.name.tr/bursa-osmangazi-su-kacaklari-faturasi-0546-940-2175/ Tue, 20 Apr 2021 00:07:39 +0000 https://gideracma.name.tr/bursa-osmangazi-su-kacaklari-faturasi-0546-940-2175/

Bursa Osmangazi Su kaçakları faturası | 0546 940 2175

Su kaçakları evinizde ve iş yerlerinizde problemlere, duvar, zemin veya tavanlarda görüntü bozuklukları ve yüksek faturalar ödemenize neden olan bir problemler dizisine neden olur.
Su kaçakları tespiti kolay bir iş değildir. Çünkü genelde sızıntılar halindedir ve fark edilememektedir. Su kaçağı tespit edildikten sonra önemli bir konuda su kaçak için tamirat işlemleridir. Klasik (tespit cihazları olmayan)tesisatçılar su kaçağını onarabilmek için yapınızda kırıp dökme işlemleri yapmaktadır.Size ek olarak da inşaat işi çıkarmaktadır. İnşaat yapıldıktan sonra üstüne temizlik de cabasıdır. Su kaçağını kırıp dökmeden tespit etmekte ve tamir etmekteyiz. Su kaçağı tespiti sırasında temiz ve pis su kaçaklarını noktasal olarak tespit eden yüksek duyarlıkta cihazlar kullanmaktayız. Ayrıca su kaçağı tespit ekibimiz de konusunda uzman kişilerdir yanlış uygulamalar ile sizleri uğraştırmayan eleman kadrolara sahibiz.
Su kaçağı ve tespiti ve tadilatı için hemen bizi arayın.
Su kaçaklarına kırmadan dökmeden kesin çözüm Bursa tesisat noktasal olarak su kaçak tespiti ile hizmetinizdedir. İddialıyız Bursa bölgesinde en iyi hizmeti biz sunmaktayız..

]]>
Bursa Mutfak Gideri Açma | 0546 940 2175 https://gideracma.name.tr/bursa-mutfak-gideri-acma-0546-940-2175/ Tue, 20 Apr 2021 00:06:50 +0000 https://gideracma.name.tr/bursa-mutfak-gideri-acma-0546-940-2175/

Tıkalı giderler muhakkak ki en kötü durumlardan bir tanesidir..

MUTFAK GİDER AÇMA:
 

Banyo gibi kişisel bakımın yapıldığı yerler, gider tıkanıklıklarının en çok görüldüğü alanlardır..Başınıza dert olan bir banyo gideriniz var ise bu yazı sorunlarınızın çözümü olacaktır.

Banyo Gideri Neden Tıkanır?Bina pis su gideri tesisatının ya da logarın tıkanması, Gider hattının çökmesi ya da hasar alması, Saç, sakal ya da sabun artıklarının kalıplaşarak gideri tıkaması, Banyo giderindeki süzgecin çıkarılması vb…

Eski yöntemler ile tıkanık mutfak lavabolarını gidermek çok daha kolaydır.

Robot makinelerin diğer bir avantajı ise kırma dökme işlemi yapmadan tıkanmaları gidermesidir.

Mutfaklarda, yemek kalıntılarının lavabolarda birikmesi sonucunda mutfak lavabosu açma, işlemine gerek duyulmaktadır.

Bu tıkanıklığın yaşanma sebebi evye temizliğine dikkat edilmemesinden kaynaklanmaktadır.Mutfak lavabosu tıkanıklıklarının meydana gelmemesi için robotla mutfak lavabosu daima temiz bırakılmalıdır. Ve bulaşıklar yıkandıktan sonra iyi bir temizlik gerçekleştirilmelidir. Evlerde özellikle hanımların çok defa dert yandığı sorunlardan birisi de tıkanan mutfak lavabolarıdır. Bu mutfak lavabolarını açmanın farklı yolları vardır.

Eski yöntemlere açmaya çalışılan tıkanmış mutfak lavaboları tıkanmaya devam edecektir. Ancak kameralı sistemlerle açılan tıkanmış mutfak giderleri daha etkin kullanım sağlamaktadır. Kırmadan tıkanıklık giderme imkanı sağlayan bu cihazlarla uzun süren etkin bir kullanım sağlanıyor.

]]>
Bursa Banyo Gideri Açma | 0546 940 2175 https://gideracma.name.tr/bursa-banyo-gideri-acma-0546-940-2175/ Mon, 19 Apr 2021 23:50:58 +0000 https://gideracma.name.tr/bursa-banyo-gideri-acma-0546-940-2175/

Binaların tesisatındaki su kaçakları çok rahatsız edici olabilir.

BANYO GİDERİ AÇMA:
 
 Problemli Tesisatlar her evde ve iş yerlerinde tesisat sahibinin hayatını zorlaştırır.
Bunları yaşamamak için oldukça uzun ömürlü, kaliteli ve sağlam borular üretilmektedir.

Ancak eski yapılarda eski malzemelerin kullanılması veya malzemelerin eskimesinden dolayı ve yeni yapılan binalarda da uygulama hatalarından dolayı boru bağlantılarında ve boru yüzeylerinde çatlama, kırılma, contalama hataları gibi bir çok nedenden dolayı kaçaklar yaşanabilir.

Tıkalı Banyo Gideri Açma Yöntemleri?Tıkalı banyo ya da duş giderini açmak için evde uygulayacağınız yöntemler elbette mevcut. Kostik kullanarak gider açma,Toz lavabo açıcı kullanarak gider açma,Jel lavabo açıcı kullanarak gider açma. Bu yöntemler basit tıkanıklara çözüm sağlayacaktır.Ancak evde uygulanan yöntemler bazen gideri açmak için yeterli olmayabilir.Herkes tarafından bilinen ve uygulanan bu yöntemler geçici çözümler sağlasa da kimyasal ürün içerdikleri için pimaş borularınıza zarar verecektir. Kimyasal içerikli bu ürünler asit yoluyla tıkanıklığa neden olan atıkları eritmektedir. Bu asit elbette ki plastik su giderlerine zarar vermekte ve sızıntılara neden olmaktadır. Alt katta sızıntılara neden olabilecek bu yöntemlerle gideri açmaya çalışmak yerine profesyonel yardım alarak kesin çözüme ulaşabilirsiniz.

“Kırılmadan banyo yer gideri nasıl açılır?” diye düşünüyorsanız, gider açma robotları ile gelelim, tıkanıklığa sebep olan maddeleri borunuzun içerisinden parçalayarak çıkaralım.

Bursa Kanal Gider Temizleme işyeri ve evlerinizde Banyo Gideri açma işlerinizi çağa ayak uyduran son teknoloji ekipmanlarımız ile etrafı kirletmeden, dökmeden, kırmadan yapmaktayız.

Değerli müşterilerimiz profesyonel anlamda Bursa Kanal Gider Temizleme Banyo gideri açma tesisat değişimi ve tıkanmış giderlerin açılması konusunda uzman kanal açma firmasıdır.

]]>
Bursa Su kaçakları yüksek fatura https://gideracma.name.tr/bursa-su-kacaklari-yuksek-fatura/ Fri, 30 Oct 2020 06:47:09 +0000 http://bursasukacagitespit.com/?p=6335

Bursa Su kaçakları yüksek fatura

Su kaçakları evinizde ve iş yerlerinizde aksamalara, duvar , zemin veya tavanlarda görüntü bozukluklarına ve yüksek faturalar ödemenize neden olan bir problemdir.
Su kaçaklarının tespiti kolay değildir. Çünkü genelde sızıntılar halindedir ve fark edilememektedir. Su kaçağı tespit edildikten sonra önemli bir konuda su kaçağının tamiratıdır. Klasik (tespit cihazları olmayan)tesisatçılar su kaçağını onarabilmek için yapınızda kırıp dökme işlemleri yapmaktadır.Size ek olarak da inşaat işi çıkarmaktadır. İnşaat yapıldıktan sonra üstüne temizlik de cabasıdır. Su kaçağını kırıp dökmeden tespit etmekte ve onarmaktayız. Su kaçağı tespiti sırasında temiz ve pis su kaçaklarını noktasal olarak tespit eden yüksek duyarlıkta cihazlar kullanmaktayız. Ayrıca su kaçağı tespit ekibimiz de konusunda uzman kişilerdir yanlış uygulamalar ile sizleri uğraştırmayan eleman kadrolara sahibiz.
Su kaçağı ve tespiti ve tadilatı için hemen bizi arayın.
Su kaçaklarına kırmadan dökmeden kesin çözüm Bursa tesisat noktasal olarak su kaçak tespiti ile hizmetinizdedir. İddialıyız Bursa bölgesinde en iyi hizmeti biz sunmaktayız..

]]>
Su Kaçakları Tespiti Bursa https://gideracma.name.tr/su-kacaklari-tespiti-bursa/ Fri, 30 Oct 2020 06:47:08 +0000 http://bursasukacagitespit.com/?p=6325

Su Kaçakları Tespiti Bursa

Su kaçakları, yapılardaki tesisat sorunlardan biridir.
Su Kaçağının çözümü için önce sorunlu tesisattaki kaynak noktanın bulunmasını gerektirir. Su kaçakları yalnızca kaçaktaki noktaya zarar vermezler. Örneğin :Tavan su sızıntıları önlem alınmaz ise, binaların yapılarında çürüme yapısal bozukluklar yapabilmektedir. Bu neden ile su sızıntılarını hafife almayınız, sorunları dahada büyümeden hemen çözümlemekte yarar vardır. Su kaçakları tespiti teknolojinin gelişmesi ile eski zamanlarda tamamen kırılan duvarlarınıza zarar vermeden halledilmektedir. Bütün duvarların kırıldığı yöntemler geride kalmıştır. Uzman cihazlar sayesinde yapınızın su kaçağı sorununu duvarlarınızı kırmadan dökmeden yapmamız mümkündür.

]]>
Kanal Görüntüleme Hizmeti https://gideracma.name.tr/kanal-goruntuleme-hizmeti/ Sun, 17 Jun 2018 16:51:05 +0000 http://bursasukacakservisi.com/?p=16776

Modern Cihazlarla  Tıkalı Kanal Görüntüleme

Modern çağın gerekliliklerine uygun olarak geliştirilen cihazlarla kanalın nereden ve ne kadar tıkandığı tabiri caizse nokta atışı ile tespit ediliyor.

Bu anlamda son derece hızlı bir şekilde ulaşılan tıkanma noktası yine uzman bir kadro marifetiyle giderilmektedir.

Lütfen tıkalı kanalizasyon açma işlemini kendiniz gidermeye çalışmayınız.

Sonradan çok daha uzun işlemlere neden olacak bu müdahaleler gerek zaman kaybına, gerekse farklı noktalara yansıyarak kanalizasyon pis suyunun birçok kişinin mağdur olmasına sebep olabilir..

Kameralı Cihazımız ile Tıkalı Kanal Görüntüleme

Kameralı cihazımızla söz konusu yere gelerek önce tıkanıklığın yaşandığı bölgenin lokal tespitini yapıyoruz.

Bu işlemin ardından tıkalı boru açma işlemi yine mevcut cihazımızla veya yeterli gelmemesi durumunda çeşitli kimyasallarla giderilmeye çalışılmaktadır.

Üstün performanslı cihazlarımız, teknik donanımız ve en uygun fiyatlarla firmamızın benzer çalışmalarını sitemizde bulabilirsiniz.

İletişim telefonlarımız 7/24 açık bulunuyor, lütfen aramaktan çekinmeyiniz.
Uygulamalarımız fiyat bakımından son derece uygun ve sizler için profesyonel hizmetler barındırmaktadır.

]]>
Tıkalı Kanal Açma https://gideracma.name.tr/tikali-kanal-acma/ Sun, 17 Jun 2018 16:49:33 +0000 http://bursasukacakservisi.com/?p=16773

Tıkalı Kanal Açma Hizmeti

Şehir yaşantısının belki de en dezavantajlı yönlerinden birisi de tıkalı kanalların oluşturduğu sorunlardır. Bu bağlamda tıkalı kanal açma hizmeti profesyonel ve uzman yardımına mutlaka ihtiyaç duyulan özel bir hizmet olarak karşımıza çıkmaktadır. Çünkü tıkanıklık meydana gelen yerler zorlu ve bir o kadar hassas yaklaşımları gerektirmektedir. Böyle bir problem kişinin veya muzdarip kişilerin kendi başlarına aşacağı bir sorun değildir.

Teknolojik imkânlar kullanılarak tıkanıklığının meydana geldiği yerin öncelikli olarak tespit edilmesi ve sadece o bölgeye müdahale edilmesi olası diğer masraflardan sizleri kurtarıyor.

Termal Veya Spiral Kameralarla Tespit Ediliyor.

Üstelik son derece çok kısa bir süre içerisinde tıkanıklığın yaşandığı nokta termal veya duruma göre spiral kameralar yardımıyla tespit edilerek tıkanıklıklar kalıcı olarak gideriliyor.

Kameraların tespit ettiği yerin robot teknolojisi ile hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulduğu bu önemli sorun artık çok basit bir işlem ve firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir.

Bunun yanı sıra profesyonel tıkanıklık açma hizmeti almadan soruna asla kendiniz müdahale etmemelisiniz. Çünkü bu tarz bir yanlış müdahale sorunun başka mecralara taşınmasına neden olur.

Bizlere internet sitemiz üzerinde bulunan iletişim kanallarından günün her saati ulaşabilirsiniz.

]]>
Tıkalı Gider Açma https://gideracma.name.tr/tikali-gider-acma/ Sun, 17 Jun 2018 16:34:02 +0000 http://bursasukacakservisi.com/?p=16766

Tıkalı Gider Açma

Mutfak, banyo veya lavabo tıkanıklığı problemleri hepimizin keyfini kaçıran önemli bir sorundur. Artık keyfinizin kaçmasına gerek yok profesyonel kuruluşumuz tıkanıklık gider açma konusunda sizlere son derece hızlı bir hizmeti kırmadan dökmeden sağlıyor. İleri teknoloji ürünü uç kısmında spiral kameraların bulunduğu cihazlar yardımıyla tıkanıklığın meydana geldiği yer direk olarak çok kısa sürede bulunuyor.

Yine aynı cihaz kullanılarak tıkanıklığın giderildiği işlemlerimizde hiçbir yerin kırılmasına dökülmesine gerek bulunmamaktadır. Dolayısıyla eski yöntemlerin kullanılmadığı son derece modern bir yöntem olan çok fonksiyonlu cihazlarımız bu alanda ortaya çıkan ihtiyaçları profesyonel ölçülerde karşılamaktadır.

Gerektiğinde Tıkanıklığa Güçlü Kimyasallar Uyguluyoruz.

Genellikle cihazın uç kısmında bulunan aparatlar yardımıyla giderilen bu sorun tıkanıklığı neden olan objenin inatçı olması durumunda çift yönlü fiziki ve güçlü kimyasalların kullanıldığı solüsyonlar kullanılarak tesisata hiçbir zarar gelmeden problem çözülmüş oluyor.

Lütfen böyle bir durum karşılaşırsanız sizlerde profesyonel uzman destek almadan asla soruna müdahale etmeye çalışmayınız.

En uygun fiyat ve ödeme kolaylıkları ile tıkanıklık gider açma sorunlarınızın çözümünde firmamız sizlerin hizmetinde olmaktan mutluluk duyar.

]]>
Tıkanıklık Açma Hizmeti https://gideracma.name.tr/bursa-tikaniklik-acma-2/ Sun, 17 Jun 2018 16:05:47 +0000 http://bursasukacakservisi.com/?p=16756

Tıkanıklık Açma Hizmeti

Teknoloji çağında hızla yükselen yapılar ve çok katlı binalarda su tesisat arızaları ve tesisat tıkanma sorunları sık karşılaşılan sorunların başında geliyor.

Tıkanıklık açma hizmetimiz bu bağlamda sizler için önemli bir kurtarıcı görevini üstleniyor. Ortaya çıkan sorunları profesyonel çözümlere kavuşturan firmamız, öncelikle cihazlar yardımıyla tıkanan bölgenin tespiti ile işine başlamaktadır.

Yeni nesil teknoloji harikası cihazları tarafından kanalın tıkanan bölümü tespit edildikten sonra sıra uzman personelimizin müdahalesine geliyor.

Özellikle sert cisimlerin tıkama yaptığı kanallar aynı zamanda biriken tortuların etkisi ile taşma denilen olayın yaşanmasına neden olmaktadır.

Dolayısıyla müdahalelerimizdeki hassas ve itinalı yaklaşımlarla sorunun hızla çözülmesini sağlıyoruz.

Tıkanıklık Açma Hizmetini Yetkisiz Kişilere Yaptırmayın

Oldukça sık karşılaşılan farklı bir problem de bu tarz gelişen kanal tıkanıklığı durumlarına yetkisiz kişilerin müdahalesidir.

Yetkisiz ve uzman olmayan kişi veya kuruluşlarca giderilmeye çalışılan problem belki de tıkanmaya neden olan objelerin ulaşılmayacak zor yerlere sürüklenmesine, hatta çok daha kötüsü kanalın delinmesine kadar varabiliyor.

Sonuçta istenmeyen durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Kirli ve kokulu suyun özellikle bir konutta yaratacağı olumsuzluğu tahmin etmek zor olmasa gerek. Dolayısıyla böyle bir sorunla karşılaşmanız durumunda profesyonel yardım almanız yararınıza olacaktır.

Lütfen tıkanıklık açma hizmeti gibi uzmanlık gerektiren bir konuyu firmamızın uzman kadrosuna bırakınız.
Uygun fiyatlarımızı öğrendiğinizde böyle bir riske girilmeyeceğini sizde fark edeceksiniz.

]]>
Kombi Bakım ve Tamiri https://gideracma.name.tr/kombi-bakim-ve-tamiri/ Sun, 17 Jun 2018 10:59:37 +0000 http://bursasukacakservisi.com/?p=16735

Kombi Bakımı ve Tamiri

Son derece önemli ve hassas bir cihaz kombinasyonundan oluşan doğalgaz kombi bakım ve tamir işleminin büyük bir titizlikle yapılması gerekiyor.

Herkesin de bildiği gibi dönem dönem yaşanan kombi kazaları maalesef telafisi olmayan üzücü olayların yaşanmasına neden olmaktadır. Bu tür kazaların önüne geçebilmek ve yüksek verimlilik açısından kombinizin bakımını zamanında yaptırmanız gerekiyor.

Aynı zamanda bu bakım onarım çalışmalarında profesyonel kuruluşlardan destek almanızın hayati bir önemi bulunmaktadır. Teknik altyapısı ve uzman kadrosu ile kombi montaj tamir işlemlerini gerçekleştiren firmamızdan bu alanda talepte bulunabilirsiniz.

Kombi Bakım ve Tamir İşlemlerinde Profesyonel Yenilikçi Hizmetlerimiz

Üç farklı konseptte tesisatın yer aldığı doğalgaz kombileri su, elektrik ve gaz donanımına sahiptir. Dolayısıyla kombi bakımı ve tamiri aşamasında profesyonel ve yenilikçi hizmetlerden yararlanmanız akıllıca bir yol olacaktır.  Bu bağlamda geliştirdiğimiz bakım ve onarım hizmetlerimizi sıralamak gerekirse;

]]>
Kalorifer Petek Temizliği https://gideracma.name.tr/kombi-petek-temizligi/ Sat, 16 Jun 2018 20:07:58 +0000 http://bursasukacakservisi.com/?p=16721

Kalorifer Petek Temizleme 

Kış aylarının en önemli ısınma aracı tartışmasız şekilde kalorifer petekleridir. Fakat gerek su içerisinde bulunan tortular gerekse ısınma ile ortaya çıkan kireçlenmeler kalorifer petek temizleme işleminin yapılmasını zorunlu bir hale getirir.

Çünkü petekler içerisinde biriken bu tortular önemli bir enerji kaybını meydana getirir. Dolayısıyla hem daha fazla yakıt ödemesi yaparsınız aynı zamanda ısınamazsınız.

Son derece gelişmiş petek temizleme cihazları ile gerçekleştirmiş olduğumuz işlem neticesinde daha iyi ısınmanızın  yanında  yakıt tasarrufuna büyük ölçüde katkı sağlanır.

Petek temizleme işlemimiz son derece seri bir şekilde en fazla 2 saat gibi kısa bir süresi içerisinde gerçekleştirilmektedir.

Kalorifer Petek Temizleme 2 Yılda Bir Yapılmalıdır

Yapılacak temizlik sonrasında radyatörlerde biriken kir ve pasın ne kadar yüksek bir oranda olduğunu sizlerde bizzat görecek ve işlemin ne kadar gerekli olduğunu anlayacaksınız.

Lütfen internet sitemizde bulunan iletişim seçeneklerimizden bizlere ulaşınız. Optimum çözümleri sizler için üreten firmamızı seçen değerli müşterilerimiz kalorifer petek temizleme işleminin hemen ardından kazanmaya başlıyor.

Cazip fiyatlarla sunmuş olduğumuz hizmetimizde profesyonel bir kuruluş olarak %100 memnuniyet garantisi veriyoruz.

]]>
Cihazla Su Kaçağı Bulma https://gideracma.name.tr/cihazla-su-kacagi-bulma/ https://gideracma.name.tr/cihazla-su-kacagi-bulma/#comments Sat, 16 Jun 2018 20:04:14 +0000 http://bursasukacakservisi.com/?p=16709

Cihazla Su Kaçağı Bulma

Özellikle binalarda rastlanan su kaçağı problemleri oldukça can sıkıcı ve eskiden bir o kadar masraf gerektiren bir sorundu.

Ancak gelişen teknoloji ile birlikte cihazla su kaçağı bulmak artık çok kolay.

Kaçağın meydana geldiği yer ister duvarda isterse zeminde bulunsun tam olarak nokta atışı yerini bulan bu cihazlar birkaç yönlü çalışabilmektedir.

Gerek termal olarak gerekse fiziki kameralar yardımıyla bulunan sorun uzman personelimiz tarafından en az hasar oluşturulacak şekilde ve sadece kaçağın bulunduğu yerde gerçekleşiyor. Bu da zamandan ve masraftan büyük bir tasarruf anlamını taşıyor.

Akustik Dinleme Cihazları Ve Termal Kamera ile Su Kaçağının Yeri Bulunuyor

Ancak gerek termal kameralar gerekse spiral kameralar ile tüm bu sorunların üstesinden gelmek artık çok kolay.

Bunun dışında yüksek frekansta akustik dinleme cihazları ile su kaçağının tam olarak yerinin tespit edilmesi mümkün olmaktadır.

Dolayısıyla hiçbir tadilata ihtiyaç duymadan sadece mevcut sorunlu bölgenin bakım veya onarımının gerçekleştirilmesi bu alanda ortaya çıkan maliyeti minimuma düşürmüştür.

Profesyonel şekilde çalışmalarını yürüten firmamızdan su tesisatlarınızda yaşanacak her türlü sorun ile ilgili hizmetleri alabilirsiniz. Son derece uygun fiyatlarla sağladığımız hizmetlerimizde müşteri memnuniyetine odaklı çalışmalarımız için lütfen iletişim araçlarımızdan her hangi biriyle bizlere ulaşın.

Cihazla su kaçağı tamiratının hızlı ve sorunsuz onarımı ile zamandan tasarruf edin.

]]>
https://gideracma.name.tr/cihazla-su-kacagi-bulma/feed/ 1
Su Kaçak Tespiti Tamiri https://gideracma.name.tr/su-kacak-tespiti-tamiri/ Sat, 16 Jun 2018 18:39:20 +0000 http://bursasukacakservisi.com/?p=16698

Su Kaçak Tespiti

Bir anda ortaya çıkarlar ve oldukça can sıkıcı bir durumu beraberinde getirirler. Evet, doğru tahmin ettiniz su kaçağından bahsediyoruz.Bu durumda derhal su kaçak tespiti yapılarak hızlı bir müdahale gerekir.

Aksi takdirde buradan sızan su ya kaçağın yaşandığı yere veya alt katlara doğru ilerleme gösterir. Dolayısıyla eğer su kaçağının yaşandığı yer bir bina ise alt komşuların bundan etkilenmemesi söz konusu değildir.

Su kaçağının yeri tespit etmeye yarayan görüntüleme cihazlarının müdahale sırasında ortaya çıkacak maliyeti son derece minimum seviyeye düşürdüğünü bu noktada hemen belirtelim.

Su Kaçak Tespitinin Ardından Tamirat ve Tadilat İşlemi Başlıyor.

Eski yöntemlerle patlamış bir su borusunun yeri tahmini olarak kırma ve kazma işlemleri ile bulunmaktaydı. Artık teknoloji harikası termal cihazlar yardımıyla su kaçak tespiti çok hızlı bir şekilde yapılarak ardından hemen müdahaleye geçilebilmektedir.

Böyle bir durumda profesyonel su tesisatı firmamızı aramanız yeterli olacaktır. Hızlı ve seri bir şekilde problemin yaşandığı yere gelerek son derece gelişmiş teknik donanımımız ile sorununuzu kalıcı olarak çözüyoruz.

Bu tarz problemler yaşayan değerli müşterilerimize uygun fiyatlar sunan kuruluşumuz müşteri memnuniyetini referans olarak kabul etmektedir.

]]>