Binaların tesisatındaki su kaçakları çok rahatsız edici olabilir.

BANYO GİDERİ AÇMA:
 
 Problemli Tesisatlar her evde ve iş yerlerinde tesisat sahibinin hayatını zorlaştırır.
Bunları yaşamamak için oldukça uzun ömürlü, kaliteli ve sağlam borular üretilmektedir.

Ancak eski yapılarda eski malzemelerin kullanılması veya malzemelerin eskimesinden dolayı ve yeni yapılan binalarda da uygulama hatalarından dolayı boru bağlantılarında ve boru yüzeylerinde çatlama, kırılma, contalama hataları gibi bir çok nedenden dolayı kaçaklar yaşanabilir.

Tıkalı Banyo Gideri Açma Yöntemleri?Tıkalı banyo ya da duş giderini açmak için evde uygulayacağınız yöntemler elbette mevcut. Kostik kullanarak gider açma,Toz lavabo açıcı kullanarak gider açma,Jel lavabo açıcı kullanarak gider açma. Bu yöntemler basit tıkanıklara çözüm sağlayacaktır.Ancak evde uygulanan yöntemler bazen gideri açmak için yeterli olmayabilir.Herkes tarafından bilinen ve uygulanan bu yöntemler geçici çözümler sağlasa da kimyasal ürün içerdikleri için pimaş borularınıza zarar verecektir. Kimyasal içerikli bu ürünler asit yoluyla tıkanıklığa neden olan atıkları eritmektedir. Bu asit elbette ki plastik su giderlerine zarar vermekte ve sızıntılara neden olmaktadır. Alt katta sızıntılara neden olabilecek bu yöntemlerle gideri açmaya çalışmak yerine profesyonel yardım alarak kesin çözüme ulaşabilirsiniz.

“Kırılmadan banyo yer gideri nasıl açılır?” diye düşünüyorsanız, gider açma robotları ile gelelim, tıkanıklığa sebep olan maddeleri borunuzun içerisinden parçalayarak çıkaralım.

Bursa Kanal Gider Temizleme işyeri ve evlerinizde Banyo Gideri açma işlerinizi çağa ayak uyduran son teknoloji ekipmanlarımız ile etrafı kirletmeden, dökmeden, kırmadan yapmaktayız.

Değerli müşterilerimiz profesyonel anlamda Bursa Kanal Gider Temizleme Banyo gideri açma tesisat değişimi ve tıkanmış giderlerin açılması konusunda uzman kanal açma firmasıdır.